Kandidaten

Wie gaan het voor u doen?

  • #1 Sarath Hamstra
  • #2 Bart Willemsen
  • #3 Cor Louwerse
  • #4 Jander de Blauw
  • #5 Hans Wouda
  • #6 Nero de Boer
  • #7 Sarojini Ramasray
  • #1 Sarath Hamstra
  • s.hamstra@ermelo.nl
  • 06 43 574 151
  • #2 Bart Willemsen
  • b.willemsen@ermelo.nl
  • 06 55 168 640
  • #3 Cor Louwerse
  • chlouwerse1994@kpnmail.nl
  • 06 53 432 134

Fractie

  • Sarath Hamstra
  • Erik van der Weide
  • Dick te Brake
  • Daphne Visser
  • Cor Louwerse
  • Bart Willemsen
  • Sarath Hamstra
  • Fractievoorzitter
  • s.hamstra@ermelo.nl
  • 06 43 574 151
  • Erik van der Weide
  • Vicevoorzitter
  • e.vanderweide@ermelo.nl
  • 06 11 653 536
  • Dick te Brake
  • Fractielid
  • d.tebrake@ermelo.nl
  • 06 21 287 668
  • Daphne Visser
  • Fractielid
  • d.visser@ermelo.nl
  • 06 29 177 613
  • Cor Louwerse
  • Fractielid
  • chlouwerse1994@kpnmail.nl
  • 06 53 432 134
  • Bart Willemsen
  • Fractielid
  • b.willemsen@ermelo.nl
  • 06 55 168 640

Bestuur

  • Hilda Kievit-Dijkstra
  • Tjitske Veenstra-Hooghiemstra
  • Ad de Kort
  • Gerben Dunnig
  • Adriaan van der Sluijs
  • Jander de Blauw
  • Hilda Kievit-Dijkstra
  • Voorzitter
  • hilda.dijkstra72@gmail.com
  • 06 54 947 149
  • Tjitske Veenstra-Hooghiemstra
  • Vicevoorzitter
  • tjitskeveenstra@telfort.nl
  • 06 40 463 829
  • Ad de Kort
  • Secretaris
  • addekort@live.nl
  • 06 51 692 786
  • Gerben Dunnig
  • Penningmeester
  • gerben.dunnig@hetnet.nl
  • 06 19 090 143
  • Adriaan van der Sluijs
  • Bestuurslid
  • advds@yahoo.com
  • 06 55 112 305
  • Jander de Blauw
  • Bestuurslid
  • janderdeblauw@gmail.com
  • 06 83 378 411

Vrijwilligers

Ook een bijdrage leveren? Neem contact op via onderstaande button om te kijken hoe ook jij kan helpen!

Meer leden

John Doe

Designation

Click here to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

John Doe

Designation

Click here to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

John Doe

Designation

Click here to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.